AmpliTube X-GEAR – pierwsze fizyczne efekty gitarowe od IK Multimedia!

0

Firma IK Multimedia znana jest między innymi z popularnej wśród gitarzystów wtyczki AmpliTube z wirtualnymi wzmacniaczami i efektami gitarowymi. Teraz na światło dzienne wychodzą jej pierwsze, fizyczne, podłogowe efekty gitarowe!

W debiutującej właśnie serii AmpliTube X-GEAR znalazły się 4 urządzenia: X-Drive, X-Vibe, X-Space, X-Time. Każdy z modeli oferuje 16 efektów z odpowiadającej mu rodziny, czyli kolejno: efektów przesterowujących (overdrive, distortion, fuzz), efektów modulacyjnych (chorus, phaser, flanger, tremolo itd.), pogłosowych (różne odmiany reverbu) i opóźniających (delay, echo).

Efekty X-GEAR zamknięte są w solidnej, metalowej obudowie, z 3 typowymi przełącznikami nożnymi oraz fizycznymi potencjometrami do regulacji parametrów brzmienia, a także wyświetlaczem LED pokazującym aktualne wskazania. 

Jak przystało na nowoczesny, cyfrowy sprzęt gitarowy, stompboxy IK Multimedia oferują także łączność USB z komputerem, gdzie możemy edytować brzmienia w aplikacji X-GEAR Preset Manager, a także – uwaga, uwaga – przenosić presety pomiędzy urządzeniem a dołączoną w zestawie wtyczką AmpliTube 5 SE. Dzięki temu nasze brzmienia gitarowe możemy wyciągnąć prosto z sesji w DAW do wykorzystania live i na odwrót!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj