Adam Dudek subiektywnie o gitarze Samick AV3

1333

W swoim najnowszym filmie Adam Dudek opowiada o gitarze Samick AV3 i wyjaśnia, dlaczego ten model wydaje mu się być lepszy od wielu gitar – nawet największych producentów.

Jak na recenzję przystało, ta którą stworzył Adam Dudek jest mocno subiektywna, ale właśnie takie opinie są w naszej ocenie bardzo potrzebne. Warto zatem zapoznać się z tym, co muzyk myśli na temat prezentowanego instrumentu.

Dlaczego tą gitarę porównuję do Epiphona i dlaczego jest ona dla mnie fajniejsza? Ten instrument zrobił na mnie piorunujące wrażenie.
…przetworniki w tej gitarze są naprawdę re-we-la-cyj-ne. Rzadko spotykałem, jak do tej pory, przetworniki, które nie miały żadnej sygnatury, a były naprawdę rewelacyjne. A te właśnie takie oto są. I moim zdaniem te przetworniki są lepsze niż te montowane w niektórych Epiphonach – powiedział Adam.

Samick AV3 to gitara niedroga, o bardzo uniwersalnym brzmieniu – z powodzeniem sprawdzi się w większości gatunków muzycznych. Dzięki mahoniowemu korpusowi i przetwornikom typu humbucker, bardzo dobrze brzmi z różnego typu przesterami. Wklejany gryf gitary również wykonano z mahoniu, zaś 22-progowa podstrunnica zrobiona została z palisandru.

Więcej info:
Producent: gregbennettguitars.com
Dystrybutor: fxmusic.com.pl