4 modele gitar Ortega Family Series Gloss Edition

0
Ortega-Family-Series-Gloss-Edition_uptone
Ortega Family Series Gloss Edition

Gitary klasyczne Ortega z serii Family Series są teraz dostępne w wykończeniu na wysoki połysk, nadającym im elegancki wygląd i większą odporność na zużycie.

Gitary Ortega Family Series to najpopularniejsze modele w ofercie firmy niemieckiego producenta, wybierane przez osoby w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Seria ta obejmuje bogaty wybór długości menzury, szerokości siodełka, konfiguracji drewna i kolorów, a jakość wykonania i dbałość o szczegóły jest taka sama dla modeli 1/4 jak i pełnowymiarowych.

Ortega R121G Family Series Gloss Edition
Ortega R121G – Family Series Gloss Edition

Cztery nowe modele Ortega Family Series Gloss Edition – R121G, R121G-3/4, R122G oraz R122G-3/4 – oferowane pierwotnie wyłącznie na rynku amerykańskim, są teraz dostępne na całym świecie i wprowadzają do serii wykończenie na wysoki połysk. Wpływa ono nie tylko na aspekt wizualny, nadając gitarom blasku, ale ma także walor praktyczny – lepiej konserwuje pudło rezonansowe oraz szyjkę, wydłużając ich żywotność. W komplecie z każdym z tych instrumentów dostaniemy również odpowiedni futerał transportowy.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj