Wybieramy najlepszy mikrofon krawatowy!

170
CKMOVA-mikrofon-krawatowy

Mikrofon krawatowy, znany także pod nazwą mikrofon lavalier, to kompaktowe rozwiązanie montowane zazwyczaj do ubrania w okolicy szyi lub klatki piersiowej. Jest niezwykle popularnym narzędziem w świecie produkcji dźwięku, szczególnie w przypadku wydarzeń na żywo, prezentacji, transmisji telewizyjnych, filmowych, wykładów i nagrywania podcastów.

Kompaktowe rozmiary i jego wszechstronność sprawiają, że są niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów branży audio-wizualnej oraz dla wszystkich, którzy potrzebują mobilnego, wysokiej jakości źródła dźwięku, które można łatwo ukryć lub zamaskować podczas wydarzeń na żywo czy nagrywań. Mikrofony krawatowe są zazwyczaj podłączane do systemów bezprzewodowych lub przewodowych, umożliwiając przesyłanie dźwięku do miksera lub urządzenia nagrywającego.

ckmova-lavalier-mic

Czym zatem kierować się przy jego wyborze? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w poradniku, przygotowanym prez firmę Sound Station, która jest przedstawicielem wielu marek w tym CKMOVA, która to oferuje tego typu rozwiązania.

>PORADNIK DOSTĘPNY: TUTAJ<

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

CZYTAJ TAKŻE:

CKMOVA MST3 – mobilny i niedrogi zestaw dla vlogerów!