[TEST] Tierra Audio New Twenties: Co kryje nowy mikrofon prosto z Hiszpanii?

0

New Twenties od Tierra Audio to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy, przeznaczony do zastosowań studyjnych i koncertowych. Charakteryzuje się potężnym brzmieniem, a wizualnie oddaje urok i elegancję „Szalonych lat dwudziestych”.

Hiszpański producent Tierra Audio, zmotywowany trudną sytuacją, w jakiej znalazł się świat pod koniec 2020 roku, postanowił oddać hołd niestrudzonemu duchowi samodoskonalenia, dzięki któremu kobiety i mężczyźni lat dwudziestych XX wieku mogli zmierzyć się z wieloma trudnościami ówczesnych czasów. Wiele lat później tamta złota dekada hiszpańskiej historii była zwana jako „Szalone lata dwudzieste”.

Tierra Audio New Twenties
Tierra Audio New Twenties

Tierra Audio New Twenties jest mikrofonem oferującym ciepły, głęboki i kremowy dźwięk, bogaty w harmoniczne i z odpowiednią równowagą jasności w wysokich tonach. Wyposażony jest w dwie wymienne magnetyczne „nakładki”, jedna wykonana z przezroczystego metakrylanu pochodzącego z recyklingu, a druga z bambusa. Do produkcji mikrofonu wykorzystano nadające się do recyklingu materiały najwyższej jakości, takie jak stal nierdzewna lub aluminium oraz niezwykle szybko rosnące drzewa takie jak bambus. 

Zewnętrzna obudowa mikrofonu wykonana jest z certyfikowanej stali nierdzewnej 304, odpornej na ścieranie w wyniku starzenia i chroniąca wewnętrzną elektronikę przed wstrząsami i hałaśliwym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym o częstotliwości radiowej. Wspominaliśmy na jego temat także przy okazji premiery: TUTAJ

Mikrofon jest już dostępny w Polsce, dzięki dystrybutorowi, firmie Audiostacja, a jego sugerowana cena to: 4.750 PLN.

Zachęcamy jednocześnie do obejrzenia obszernej recenzji mikrofonu, przygotowanego przez Tomasza Wróblewskiego:

Więcej szczegółów
Producent: https://tierra.audio
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj