Native Instruments aktualizuje Komplete do wersji 11

1

We wrześniu 2016 zaktualizowane zostały pakiety wirtualnych instrumentów KOMPLETE do wersji 11. Dostępne są ich trzy wersje: KOMPLETE 11 SELECT, KOMPLETE 11 i KOMPLETE 11 ULTIMATE. Różnią się oczywiście możliwościami oraz ceną.

NI_KOMPLETE-11-RANGE_packshots

KOMPLETE 11 ULTIMATE jest najpełniejszym zestawem z całej trójki. Zawiera wszytko czego potrzebujemy do tworzenia i produkcji muzyki, a także do soundesignu. W kolekcji jest 87 programów w tym efekty, syntezatory, starannie dobrane próbki instrumentów akustycznych, bogate biblioteki oraz innowacyjne narzędzia do projektowania dźwięku, plus REAKTOR i KONTAKT – jedne z najlepszych platform pod wirtualne syntezatory i samplery na rynku.

NI_KOMPLETE-11-ULTIMATE_screenshot-wall

Wśród najnowszych wersji standardowych programów w zestawie będzie zupełnie nowy produkt: Form – syntezator hybrydowy, który jako główny oscillator wykorzystuje sampla. Poniżej zamieszczam demonstracje dźwiękowe:

Niedostępny będzie niestety w wersji minimalnej – Komplete Select, która przez niemieckiego producenta określana jest jako wstęp do bogatego świata Komplete. Komplete 11 and Komplete 11 Ultimate dedykowane już są dla profesjonalnych producentów, kompozytorów, muzyków czy też projektantów dźwięku. Najdroższa wersja powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników, a jedną z “maszyn”, którą będą się cieszyć jej posiadacze jest SYMPHONY ESSENTIALS bardzo dobrej jakości próbki instrumentów symfonicznych z możliwościami ich edycji.

Dla zainteresowanych zamieszczam poniżej link z porównaniem wszystkich trzech pakietów:
https://www.native-instruments.com/en/products/komplete/bundles/komplete-11/compare/
oraz adres oficjalnej strony produktu:
https://www.native-instruments.com/en/specials/komplete-11/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here