Najnowszy kontroler Pioneer DDJ-SB3 dostępny już wkrótce!

0

Firma Pioneer DJ przedstawiła najnowszy kontroler DDJ-SB3, dedykowany dla Serato DJ Lite. Stworzony we współpracy z Dj’em Jazzy Jeff, jest pierwszym kontrolerem wyposażonym w Pad Scratch do wykonywania scratchów.

Pioneer DDj-SB3 oferuje intuicyjny interfejs dla początkujących DJów, którzy dzięki profesjonalnym funkcjom mogą rozwijać swoje umiejętności.

Kontroler DDK-SB3 został stworzony w oparciu o model DDJ-SB2, który cieszy się uznaniem DJów na całym świecie – zarówno początkujących, jak i profesjonalnych. Wszystko dlatego, że łączy profesjonalne funkcje z niewielkimi wymiarami i łatwością transportu. Interfejs DDJ-SB3 jest jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze od swojego poprzednika, dzięki temu że odziedziczył rozmieszczenie funkcji od topowych modeli z serii DDJ-S. Znajdziemy w nim między innymi dedykowane przyciski CUE i PLAY oraz niezależny przycisk Auto Loop.

We współpracy z DJem Jazzy Jeff, stworzono Pad Scratch. Ta zupełnie nowa funkcja pozwala na reprodukcją scratchów w oparciu o nagrania legendarnych hip hopowych DJów, a wszystko to za wciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowo, płynne miksowanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki kolejnej nowej funkcji – FX Fade. Dzięki niej, możesz wykonać występ na profesjonalnym poziomie, nawet gdy to twój pierwszy raz za konsolą.

Więcej info:
Producent: www.pioneerdj.com
Dystrybutor: www.pioneer-car.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here