KONKURS: Wygraj pobyt w kultowym studio Metropolis w Londynie!

0

Co mają ze sobą wspólnego Madonna, Amy Winehouse, U2, Adele, Ed Sheeran, Lady Gaga, Rihanna i wielu innych topowych artystów? Łączy ich studio w którym tworzyli swoje hity! Metropolis Studios w Londynie to legendarne miejsce na muzycznej mapie świata. Chcesz je zwiedzić, poznać pracę profesjonalistów od zaplecza i nagrać tam swój hit? Zapraszamy do udziału w konkursie!

AKG, JBL Professional i Soundcraft oferują swoim klientom w całej Europie wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju okazję – możliwość podążyć śladami światowej klasy artystów, takich jak Justin Bieber, Madonna, David Guetta, Ellie Goulding, U2, Jay Z i wielu innych.

Do wygrania jest 10 „Golden Tickets” w akcji HIT THE STUDIO 
w kultowym studio Metropolis w Londynie i współpraca z uznanymi na całym świecie inżynierami dźwięku (wielokrotnymi zdobywcami nagród Grammy). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić produkt od AKG, JBL Professional lub Soundcraft i wypełnić poniższy formularz.

Wszystkie szczegóły TUTAJ: http://essaudio.pl/golden-ticket


A gdyby tego było mało, jeden szczęśliwy profesjonalny artysta / muzyk / producent spośród 10 posiadaczy „Golden Ticket” ma szansę na spędzenie drugiego dnia w Metropolis Studios i pracy nad własnym utworem, który nagra z pomocą wielokrotnie nagrodzonych inżynierów dźwięku i masteringu.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here