SoundTrade: Midas PRO Series – Szkolenia Certyfikowane [relacja]

0

W dniach 25-26 kwietnia 2018, w warszawskim Centrum E10, przy ul. Elektronowej 10 odbyły się certyfikowane szkolenia, poświęcone obsłudze konsolet cyfrowych MIDAS, w tym flagowej konsolety PRO-X z systemem DSP NEUTRON.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z możliwościami cyfrowych konsolet MIDAS serii PRO i M, a także urządzeń peryferyjnych do cyfrowego zarządzania audio, tj. stageboxy, extendery, konwertery.

Szkolenie poprowadził uznany w branży specjalista z grupy MUSICTribe – Antoni Paluszkiewicz. Każdy z uczestników otrzymał specjalny certyfikat ukończenia kursu.

Po udanych szkoleniach dla wszystkich uczestników i zdecydowanie wyczerpujących, choć przyjemnych, zwłaszcza dla chłopaków z firmy SoundTrade, udało nam się namówić jeszcze Maćka, aby specjalnie dla Was przygotował garść najważniejszych informacji na temat całej serii konsolet Midas serii PRO:

Czy takie spotkania mają sens? No coż… Niech każdy sam wyciągnie wnioski po obejrzeniu powyższych filmów i poniżej galerii foto 🙂 My z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenie…

Więcej szczegółów:
Producent: www.musictri.be/midas
Dystrybutor: www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here