Klinika Perkusyjna Aarona Spearsa pod koniec października w Grodzisku Mazowieckim

0

Nieczęsto zdarzają się okazje, by na żywo zobaczyć taką gwiazdę. Zjawiskowy perkusista, nauczyciel z powołania i muzyk z pasją, Aaron Spears wystąpi w Grodzisku Mazowieckim.

Artysta w grodziskim Centrum Kultury miał wystąpić już w maju, jednak z przyczyn niezależnych, koncert został odwołany. Organizatorzy postarali się szybko zorganizować kolejny występ. I udało im się do nawet szybciej, niż zakładano. Klinika perkusji Aarona Spearsa będzie niepowtarzalną okazją by jeszcze raz móc podziwiać artystę na scenie.

Klinika Perkusji Aarona Spearsa odbędzie się 30 października o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Bilety w cenie 50 zł do kupienia na www.centrumkultury.eu lub w budynku Centrum Kultury. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na www.centrumkultury.eu oraz mailowo na [email protected].

Aaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach. Pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r’n’b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyła mu drzwi do współpracy z takimi gwiazdami jak James Brown, Alicia Keys czy Usher. Z tym ostatnim, Aaron wystąpił na największych scenach świata oraz w najchętniej oglądanych muzycznych przedsięwzięciach (np. Grammy w 2005 roku). Podczas swojej kariery Aaron współpracował również z takimi artystami jak Chrisette Michele, Chaka Khan, Lil Wayne,Jordin Sparks, Carrie Underwood, Adam Lambert, The Backstreet Boys.

Więcej o muzyku szukajcie na www.facebook.com/aaronspearsofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here