“Window Of Hope” – Shandy & Eva z nowym singlem [VIDEO]

179

Shandy & Eva to niezwykle ciekawy duet, łączący w swojej muzyce różne style w tym pop, country, singer-songwriter i jazz. Zapraszamy Was do wysłuchania najnowszego singla “Window Of Hope”.

Shandy & Eva to projekt, który tworzą Shandrelica Casper, perkusistka i wokalistka pochodząca z Curaçao oraz Ewa Żmijewska, wokalistka i gitarzystka z Warszawy. Artystki poznały się na studiach muzycznych w Los Angeles i tam rozpoczęły swoją karierę muzyczną i założyły duet w 2015 roku. Obecnie stacjonują w Warszawie.

Shandy & Eva

Shandy & Eva wspólnie komponują oraz piszą teksty i aranżacje swoich utworów, łączą różne style muzyczne w tym pop, country, singer-songwriter i jazz.

Window of Hope to refleksja na temat życia, miłości, relacji z drugą osobą. Mimo przeciwności losu pozostajemy razem i liczymy na to, że świat będzie dla nas łaskawszy. Doceniamy zarówno swoje zalety jak i wady oraz dążymy do wspólnych celów.

“Staramy się odpowiedzieć na pytania o przyszłość, czy to możliwe, aby wiedzieć na pewno, że jesteś z właściwą osobą, z tą jedyną. Patrzymy na przyszłość pozytywnie, przez okno nadziei.”

– mówią Artystki

Za produkcją singla stoi duet Aga Burcan i Paweł Radziszewski, zespól Plastic istniejący od 2003 roku, tworzący muzykę  eklektyczną, odmianę alternatywnego popu. Duet oprócz własnych kompozycji produkuje i remixuje również muzykę dla wielu artystów m.in. hitów “Pumped Up Kicks” amerykańskiej grupy Foster the People i “Miracle” brytyjskiego duetu Hurts oraz remiks “Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” zespołu Hey.

Co słychać u Shandy & Eva?