Soulfly na trzech koncertach w Polsce

0

Wielbicielom Soulfly zostały zaledwie dwa tygodnie, by zakupić bilety na płocki, warszawski lub poznański koncert. Zespół Maxa Cavalery wystąpi już 27 lipca w Płocku w Rock 69′, 28 lipca w Warszawie w Proximie i 29 lipca w Poznaniu w klubie U Bazyla.

Soulfly pod wodzą Maxa Cavalery, jednego z najważniejszych frontmanów w historii muzyki metalowej – od ponad 20 lat kroczy swoją ścieżką, umiejętnie wyznaczając trendy i jednocząc fanów death czy thrash, ale i nu-metalu, a nawet muzyki hardcore. Jest to też zespół dużo bliższy korzeniom lidera poprzez liczne nawiązania do duchowości, jak również dźwięków pochodzących z Ameryki Południowej. Taka mieszanka stylów i głęboko zakorzeniony temperament świetnie przekłada się na jakość i żywiołowość koncertów, o czym polscy fani niejednokrotnie mieli okazję się przekonać.


Koncerty Soulfly odbędą się 27 lipca w klubie Rock 69′ w Płocku, 28 lipca w Klubie Proxima w Warszawie oraz 29 lipca w klubie U Bazyla w Poznaniu.

Bilety w cenie od 79 zł do kupienia na www.livenation.pl

Szczegółowych informacji o koncertach szukajcie na:


Zespół Soulfly powstał w 1997 roku w Arizonie z inicjatywy Cavalery, który odszedł rok wcześniej z zespołu Sepultura. W 2018 roku ukazała się ich ostatnia płyta, “Ritual”. Album wydany dokładnie dwie dekady po debiucie Brazylijczyków, pokazuje, że zespół wciąż nagrywa na najwyższym poziomie.

Więcej o grupie na www.facebook.com/SoulflyOfficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here