“Niewidzialny” – Kozyrska x Sieczak z najsmutniejszą piosenką tego roku…

0

Kozyrska x Sieczak wspierają marginalizowanych w nowym singlu „Niewidzialny”. W swoim ostatnim tegorocznym wydawnictwie duet podsumowuje dotychczasową twórczość łącząc najbardziej charakterystyczne elementy granej przez siebie muzyki z bardzo emocjonalnym tekstem.

Utwór jest utrzymany w indie pop-rockowej stylistyce, w której zespół mocno gra dynamiką, przeplatając ekspresyjne refreny z bardziej subtelnymi fragmentami. Tym wydaniem duet zamyka pierwszy etap swojej działalności i przygotowuje się do pracy nad drugim albumem.

Kozyrska-x-Sieczak-Niewidzialny

„Niewidzialny to piosenka dedykowana osobom, które mają poczucie że nic nie znaczą, uważają się za nieważne i niepotrzebne, którym na codzień trudno znaleźć swoje miejsce. Wiemy, jak wiele osób w naszym społeczeństwie zmaga się z codziennym lękiem związanym z akceptacją i zrozumieniem swoich wyborów, a także sytuacjami, w których znalazły się mimo swojej woli. Są dni, kiedy czujemy się podobnie, dlatego postanowilśmy wyrazić te uczucia w dźwiękach i słowach – jesteśmy w tym razem”.

– dodaje Kozyrska x Sieczak

Słuchaj w serwisach streamingowych: TUTAJ

Niewidzialny---Kozyrska-x-Sieczak

Co słychać u KxS?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj