Myasta z premierą debiutanckiej płyty “Na dobrym kur​sie”!

0

“Zapraszam Cię do świata w którym rządzi muzyka!” Potrzebujecie sporej dawki pozytywnej energii? Już w najbliższy piątek premiera debiutanckiej płyty zespołu Myasta, ośmioosobowego składu artystów, którzy łączą pozytywną wibrację reagge z innymi stylami muzycznymi.

Tegoroczna edycja konkursu, będąca częścią projektu „Będzie Głośno!”(pisaliśmy o tym m.in TUTAJ), okazała się szczęśliwa dla ośmioosobowego składu artystów, którzy łączą pozytywną wibrację reagge z innymi stylami muzycznymi. Za zespołem już profesjonalna sesja zdjęciowa oraz nagranie teledysku do singla z albumu, a przed nim – premiera debiutanckiej płyty “Na dobrym kursie”, która odbędzie się już w najbliższy piątek 6 listopada. Wywiad z zespołem Myasta tego samego dnia od godziny 18.05 na antenie Czwórki.

Pasja, energia, zabawa

Zespół Myasta w 2015 roku zainicjowali Michał Kowalski (wokal), Mariusz Mitura (perkusja) oraz bydgoscy gitarzyści. Do podstawowego składu sukcesywnie dołączali kolejni muzycy – sekcja dęta, instrumenty klawiszowe i perkusjonalia. Obecnie zespół tworzy ośmiu doświadczonych muzyków z Bydgoszczy, Torunia i nieodległego Chełmna. Myasta łączy pozytywną wibrację reggae z takimi stylami jak dancehall, raggamuffin, rap, ska, rock, alternatywa. – Kompozycje, które znajdują się na ich debiutanckim krążku, są nie tylko doskonale zagrane i zaśpiewane, ale także przepełnione pozytywnymi wibracjami. Obecnie nie chodzimy na koncerty i większość czasu spędzamy w domach; wykorzystajmy go na zabawę przy dźwiękach zespołu Myasta, które z pewnością wprowadzą nas w dobry nastrój – mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu.

Płyta „Na dobrym kursie” zawiera dwanaście unikatowych tracków. 16 października ukazał się pierwszy singiel zespołu pt. „Tańcz”. Nagrany do niego teledysk niesie za sobą wyjątkowe przesłanie, a w klipie możemy zobaczyć nie tylko członków zespołu Myasta, ale także ich dzieci, rodziny i przyjaciół.

Więcej szczegółów o zespole:
https://www.facebook.com/MYASTAofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here