Let’s Play: Wtorkowe Granie – jedyna słuszna metoda na wtorek

0

Wtorkowy wieczór, niezbyt standardowy dzień na imprezowanie… Chciałbyś gdzieś wyjść, ale nie masz żadnego pomysłu, przygniotła cię codzienna rutyna i kolejny wieczór planujesz spędzić przed ekranem komputera?

Nie tym razem!
Jeśli lubisz dobrą muzykę na żywo i chcesz spędzić czas w gronie ludzi z podobną pasją, na tej imprezie nie może Cię zabraknąć!

“Let’s Play: Wtorkowe Granie” to już piętnasta odsłona wydarzenia organizowanego przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, odbywająca się w AK PG Kwadratowa.

Na każdym wydarzeniu z serii “Let’s Play” usłyszycie wspaniałe Trójmiejskie kapele – od alternatywnych, garażowych, studenckich brzmień po ostre, metalowe, bezkompromisowe gitarowe riffy. I co najważniejsze, spośród występujących, będziecie mieli szansę wybrać jedną, która zagra koncert podczas TECHNIKALIA 2017!

Impreza rozpocznie się 21 lutego o 18:00 na górnej sali AK PG Kwadratowa.
WSTĘP FREE.

Masz ochotę być z Let’s Play na bieżąco? Polajkuj fanpage! 🙂
www.facebook.com/koncertyLetsPlay

W kilku słowach o uczestnikach tegorocznej edycji Let’s Play:

GOOSTUFF – powstali w październiku 2013r. Reprezentują muzykę z pogranicza grunge/alternative rock, ale w ich graniu słychać też inspirację innymi gatunkami muzyki, które nadają każdemu utworowi niepowtarzalny charakter. W skład zespołu wchodzą:
Klaudia Król – wokal
Bartosz Dopke – gitara elektryczna
Bartosz Sikorra – gitara basowa
Bartłomiej Nowak – perkusja
www.facebook.com/goostuffs

SATURATION -nie są zespołem metalowym, chociaż poziom głośności i natężenia dźwięków może to przypominać. Podczas wielu koncertów w kraju i za granicą udowodnili, że są zespołem typowo koncertowym i przyciągając na swoje występy coraz więcej osób. Stworzyli przestrzeń do promocji muzyki nowej pt. saturatefest, promując i wspierając ciekawe zespoły z Trójmiasta.
www.facebook.com/saturationpl

QSTN – czyli Qpiłem Sobie Traktor Niskopodłogowy, bądź też Q=(s/t)n, gdzie n ? 0. My nie ogarniamy, a wy? 🙂 Pochodzą z dumnej wioski rybackiej Gdyni i grają razem od 2011 roku. Ich utwory krążą wokół garażowych brzmień i werandowych tonacji. Skład:
Czarek Polak (szarpidrucenie)
Bartek Dudek (szarpacz czterech strun, sześciu też)
Artur Nowak (gary, aneks kuchenny)
Jakub Nowak (rzępolenie i skowyt umierającego jelenia)
www.facebook.com/qstnart

ŁOSOŚ – młody i obiecujący zespół grający nowoczesną muzykę pop-rockową z elementami alternatywy, elektroniki i jazzu. Ich występy to połączenie delikatnych akustyczne melodii, z gitarowymi riffami, solówkami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z muzyki elektronicznej. W skład zespołu wchodzą:
Paweł Krześniak- wokal, gitara
Wojciech Bukwaś- instrumenty perkusyjne
Damian Rejniak – gitara, elektronika
Tomasz Targański – bas
Krzysztof Dziemidzik – instrumenty klawiszowe, elektronika
www.facebook.com/lososofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here