Kolejny singiel Emeli Sandé

0

Emeli Sandé, wielokrotnie nagradzana autorka platynowego albumu Our Version of Events (2012), w swoich utworach łączy elementy soul, pop i R&B.

Trzeci już utwór – po Hurts i Garden (w którym gościnnie udział wzięli Jay Electronicka i Áine Zion) zapowiadający najnowszy album piosenkarki Long Live the Angels nosi tytuł Breathing Underwater.  Tym razem jest to podniosła ballada, pełna pięknych smyczkowych aranżacji i gospelowych chórów. Cała płyta w sprzedaży ukaże się 11 listopada, zaś najnowszy singiel możecie znaleźć pod tym adresem oraz poniżej:

– Jestem bardzo dumna i wdzięczna losowi za doświadczenia związane ze stworzeniem mojego pierwszego albumu. Tym razem jednak jestem znacznie bardziej szczęśliwa z nowym albumem i w miejscu gdzie się znajduję – mówi Sandé.

Artystka jest laureatką m. in. European Border Breakers Award oraz zdobywczynią nagrody Brit.  Wystąpiła na ceremonii otwarcia i zamknięcia XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku.
Emeli Sandé jest też wziętą autorką piosenek. Z jej pomocy korzystali np. Cher Lloyd, Susan Boyle, Leona Lewis, Cheryl Cole czy Tinie Tempah.

Breathing Underwater dostępny jest pod adresem podanym powyżej, tymczasem zapraszamy do przesłuchania innego z promujących nowy album utworu – Hurts.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here