CHØCØLATE – minialbum “¥E$” już za kilka dni

0

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o rewelacyjnie rokującym polsko – kanadyjskim projekcie o słodko brzmiącej nazwie. Dziś zdradzamy, że już za trzy dni słodycz CHØCØLATE będziecie mogli poznać na własne uszy i oczy.

Jak możemy przeczytać na profilu FB zespołu, EPki “¥E$” możemy spodziewać się już 25 listopada. Tego samego dnia grupa opublikuje teledysk do utworu “Vaccine” promującego wydawnictwo. Dzięki uprzejmości zespołu, już dziś możecie zapoznać się z kilkoma zdjęciami ujawniającymi kulisy utworu 🙂

Wreszcie możemy podzielić się z Wami najważniejszą informacją. EP-ka pt. “¥E$” zostanie wydana już 25-go listopada! ❤️ Tego samego dnia wypuścimy teledysk do singla “Vaccine”. Cały album to efekt współpracy z amerykańskim producentem Bryanem Davidem, ziomkiem, który pracował m.in. z Shakirą, Miley Cyrus oraz był nominowany do 58. Nagrody Grammy. Jesteśmy mega dumni z tego materiału i szczęśliwi, że wreszcie będziemy mogli Wam go pokazać.

CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt indie-elektroniczny założony w 2017 roku w Lublinie przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich brzmienie można określić jako wypadkową sampli, syntezatorów i instrumentów organicznych. Zespół ma na koncie debiutancką EP-kę pt. „Jewelry”, zrealizowaną przez Borysa Kunkiewicza – producenta, a zarazem muzyka takich projektów jak Suumoo, Flemings oraz Stonkatank. Jej premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez wiele portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan – DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na zeszłorocznym Tommorowland.
Więcej o zespole na www.facebook.com/chocolatebandofficial.

Minialbum CHØCØLATE już niebawem…!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj