Jak powstają słuchawki Austrian Audio Hi-X65?

0

W pierwszym odcinku serii Austrian Audio Backstage, w której widzowie zabierani są za kulisy zakładów Austrian Audio, przyglądamy się najnowszym słuchawkom tej firmy, czyli Hi-X65.

Model Austrian Audio Hi-X65 to profesjonalne słuchawki do miksowania i masteringu o konstrukcji otwartej. Podobne wizualnie do zamkniętego modelu Xi-55, mają w rzeczywistości zupełnie inną konstrukcję, a co za tym idzie także nieco inne brzmienie.

Całość procesu produkcyjnego, od projektu przez intensywne testy wytrzymałościowe i dźwiękowe, montaż i kontrolę jakości, aż do pakowania, przebiega w austriackim zakładzie firmy w Wiedniu.

W poniższym filmie dyrektor generalny Austrian Audio Martin Seidl nie tylko prezentuje i opowiada  o poszczególnych elementach składających się na udaną konstrukcję Hi-X65, ale także oprowadza nas po kolejnych działach i etapach ich produkcji.

Ponadto swoją opinią o słuchawkach Austrian Audio Hi-X65 podzielili się ich profesjonalni użytkownicy – Obie O’Brien, inżynier i producent pracujący z takimi gwiazdami jak Bon Jovi, Bruce Springsteen czy Alice Cooper, a także Bernd Mazagg, dyrektor techniczny i główny realizator dźwięku w Synchron Stage Vienna, gdzie powstają między innymi ścieżki dźwiękowe do największych hollywoodzkich filmów.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj