TC Electronic Analog Armada – zupełnie nowa paleta efektów gitarowych

0

To, czym uraczyła nas w ostatnim czasie firma TC Electronic, przyprawia o istny zawrót głowy. Osiem efektów łączących istotne zmiany w konstrukcji, ale przede wszystkim tworzące Analogową Armadę, niczym statki na morzu gitarowego brzmienia.

Takie premiery to miód na nasze gitarowe serducha. Producent stworzył pełen zestaw efektów, z których każdy autonomicznie daje pełnię frajdy. Jednak łącząc je wszystkie ze sobą, otrzymujemy pełne spektrum możliwości analogowego, wysublimowanego, a jednocześnie bardzo ostrego spojrzenia na efekty gitarowe TC Electronic.

Z powrotem
Następny

Honey Pot Fuzz

Masywny, wręcz ogromny zakres brzmieniowy tego efektu sprawia, że czujemy się jak gdyby TC Electronic dało nam wielką brzmieniową dechą w łeb. Amerykańskie, przeogromne i charczące brzmienie powala na kolana.
Efekt daje trzy możliwości korekcji potencjometrami – Sustain, Volume oraz Tone. Pierwszy z prezentowanych efektów wyposażono również w True Bypass. Usiądźcie wygodnie w fotelu i posłuchajcie… trzymajcie się mocno!!!
Więcej o efekcie znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com/honey-pot-fuzz oraz na stronie producenta www.soundtrade.pl/honey

Z powrotem
Następny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here