Poznajcie nową odsłonę BOSS KATANA-ARTIST MkII

0

Po ubiegłorocznym odświeżeniu całej linii wzmacniaczy gitarowych BOSS Katana, teraz przyszedł czas na nową wersję flagowego modelu czyli Katana-Artist MKII. Co nowego na Was czeka? Zapraszamy do poniższego artykułu!

Mimo, iż stylistyka całej konstrukcji została zachowana, to kilka, ale jakże istotnych zmian widzimy już na panelu frontowym.

BOSS Katana-Artist MkII wzbogaca najwyższy model linii Katana o funkcje nowej generacji. Nowe warianty głosowe dla pięciu symulacji wzmacniaczy podwajają wybór dźwięków, podczas gdy kategoria pokładowych efektów została rozszerzona z trzech do pięciu. Możliwość kontroli z poziomu panelu przedniego to gwarancja większej ilości opcji kształtowania dźwięku – w tym suwak Contour, globalny korektor oraz opcja Solo Boost. Dzięki nowej, potężnej funkcji podwójnego wzmacniacza można także łatwo połączyć i kontrolować dwa Katana-Artist MkII w celu uzyskania mocniejszych tonów o szerszym zakresie.

I mimo, że pisaliśmy już o nim przy okazji premiery w połowie stycznie 2020 w artykule: NAMM 2020: Boss prezentuje nowy, flagowy wzmacniacz gitarowy Katana-Artist MKII, to dziś chcielibyśmy zachęcić Was do obejrzenia obszernego materiału video, który przygotował brytyjski sklep Andertons Music. Jak zwykle warto! 🙂

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl/katana

… i jeszcze jeden ciekawy materiał…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here