Ortega Guitars wypuszcza pierwszy wzmacniacz akustyczny o nazwie H ONE!

1022

Ortega Guitars zrobiła kolejny ważny krok w swojej historii. Ten znany niemiecki producent gitar akustycznych, całej gamy akcesoriów i bardzo ciekawych stompboxów, postanowił stworzyć pierwszy w swojej ofercie gitarowy wzmacniacza akustyczny w wersji head! Przywitajcie ciepło debiutanta 🙂 Przed Wami Ortega H ONE!

100 W mocy RMS, 2 kanały, efektu Chorus i Reverb, wejście słuchawkowe oraz cały zestaw wszystkich niezbędnych gniazd jakich potrzebuje  gitarzysta akustyczny to jedno. Producent kusi także wyjątkowym designem i obudową z prawdziwego drewna, która nadaje wyjątkowego charakteru i surowości co wydaje się być bardzo trafionym pomysłem.

Główne cechy wzmacniacza Ortega Guitars H ONE:

  • Moc: 100 W RMS / 4 Ohm
  • Kanały: 1 (GUITAR z przełącznikiem fazy), 2 (MIC z zasilaniem Phantom)
  • DSP: Reverb (ROOM/PLATE/CATHEDRAL), Chorus
  • Pętla efektów
  • Wejścia: 1/4“ guitar jack, Multi-Input, AUX-IN
  • Wyjścia: Głośnikowe (A/B OUT), Słuchawkowe, PRE/POST EQ D.I. OUT
  • W zestawie pokrowiec
  • Sugerowana cena: ok. 1700 zł

Oczywiście wraz z nowym wzmacniaczem producent przygotował dwie dedykowane kolumny oznaczone symbolami S ONE i S TWOKażdy z nich oferuje moc 150 W przy 4 ohmach, pasmo przenoszenia od 40Hz do 20 kHz i ten sam design co wzmacniacz. Z pierwszych informacji jakie publikuje producent, różnice polegają na zamontowanych w nich głośnikach. W modelu S ONE mamy 6,5-calowy głośnik szerokopasmowy i “dodatkowy” 3-calowy twitter, czyli głośnik wysokotonowy. Wersja S TWO wyposażona jest w 8-calowy głośnik.

Czekamy na więcej szczegółów, a poniżej pierwsze video, w którym możemy zobaczyć nowy wzmacniacz Ortega H ONE!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl