Ibanez WS1: Bezprzewodowy system gitarowy już dostępny!

0
ibanez-ws1

Na początku roku informowaliśmy Was o premierze najnowszego i zarazem pierwszego bezprzewodowego systemu gitarowego Ibanez WS1. Jak informuje dystrybutor, już w kwietniu 2022, pierwsze sztuki będą dostępne w Polsce! Jaka cena?

Ibanez Wireless System WS1 to jeden z najbardziej kompaktowych i prostych w obsłudze cyfrowych systemów bezprzewodowych, zaprojektowanych z myślą o gitarzystach i basistach.

Ibanez-WS1

System ten posiada wbudowany, aktywowany przyciskiem tryb „cable-tone mode”, przeznaczony do współpracy z pasywnymi przystawkami i imitujący charakterystykę tonalną wysokiej jakości kabla gitarowego o długości 3 metrów. W celu uzyskania profesjonalnej jakości dźwięku i najcichszego w swojej klasie poziomu szumów zastosowano komponenty elektroniczne klasy premium. System bezprzewodowy automatycznie wybiera najlepszy spośród 22 dostępnych opcji kanał.

Ibanez Wireless System WS1
Ibanez Wireless System WS1

Jest on kompatybilny z każdym modelem gitary i basu, a także ze wszystkimi rodzajami przetworników. WS1 posiada wbudowany akumulator pozwalający na 4 godziny ciągłej pracy. Jeśli przez 10 minut nie wykryje żadnego sygnału wejściowego, wyłączy się automatycznie, aby nie marnować baterii. Oprócz doskonałej jakości dźwięku cyfrowego, system ten charakteryzuje się prostą obsługą, która pozwala użytkownikom na bezproblemowe podłączenie go do swojego sprzętu, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych ustawień i nauki obsługi.

W skład zestawu wchodzi nadajnik i odbiornik – oba wyposażone we wtyk jack 1/4“ do wpięcia odpowiednio w wyjście instrumentu i wejście wzmacniacza (lub pierwszego efektu w łańcuchu sygnałowym umieszczonym przed wzmacniaczem). Pierwsza dostawa przewidziana jest na kwiecień 2022. Sugerowana cena detaliczna to 684,00 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj