HeadRush Gigboard z całą serią poradników video!

187

Nowy procesor gitarowy HeadRush Gigboard od kilku tygodni robi sporo szumu wśród gitarzystów. Jego wyjątkowo kompaktowe rozmiary oraz możliwości, które oferuje stawiają go bardzo wysoko wśród koncertowych multiefektów.

Producent chcąc ułatwić i przyspieszyć pracę z tym urządzeniem, przygotował całą serię poradników video, dzięki którym szybko i przystępnie poznacie jego możliwości!

Szerzej o nowym HeadRush Gigboar pisaliśmy w artykule: HeadRush Gigboard – nowy, kompaktowy procesor/multiefekt gitarowy!

HeadRush Gigboard, jak zapewnia producent, oferuje najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w kompaktowym, scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym.

Wyposażono go w duży 7-calowy ekran, na którym możesz przesuwać, przeciągać, przenosić i upuszczać poszczególne elementy, dzięki czemu niesamowicie brzmiące zestawy stworzysz w zaledwie kilka sekund.

Urządzenie jest bardzo dobrze przygotowane do pracy na scenie: ma bardzo jasny wyświetlacz i paski LED, które pokazują status każdego z 4 przełączników nożnych w każdym zestawie. Umożliwia też użycie metody „przeciągnij i upuść” do tworzenia setlist koncertowych.

Sugerowana cena to ok. 2.500 PLN

Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie na stronach:
Producent: https://www.headrushfx.com/gigboard
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/poznaj-procesor-headrush-gigboard