Gitara Martin Ed Sheeran ÷

0

Piękna i jeszcze doskonalsza, a zarazem tak charakterystyczna, że nie da się jej pomylić z żadną inną. Poznajcie Martin Ed Sheeran 3÷

Nie bez powodu, w tytule pojawił się symbol ÷. Ed zamarzył sobie właśnie ten znak, jako hołd dla swojej ostatniej płyty, na której widniał znak matematyczny, dziś zdobiący jego sygnaturę.
Konstrukcja gitary, to nieskończona miłość do modelu LX1E LITTLE MARTIN. Ed uwielbia tę gitarę, jej kształt i format. Podobnie rzecz ma się z najnowszym modelem.
TOP instrumentu wykonany został z litego świerku, a boki i tył z mahoniu. Gitarę wyróżniają znaczniki w kolorze niebieskim, a także napis na główce. Ponadto na wierzchu widoczny jest wspomniany wcześniej symbol dzielenia.
Za elektronikę odpowiada system Fishman Sonitone. Wewnątrz znajdziemy natomiast specjalną adnotację o sygnaturze modelu, odróżniającą się znacząco od tych, stosowanych standardowo w gitarach Martin.

Martin Ed Sheeran ÷ to gitara mała. Wręcz bardzo mała! I nie wiemy czy odpowiadać będzie każdemu muzykowi, ale jedno trzeba przyznać. Z prezentacji wideo jasno wynika, że jest to kolejny model, który łączy w sobie trzy ogromne zalety gitar Martin – wykonanie, design i oczywiście brzmienie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.martinguitar.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.gama.gda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here