Fender Tone Master Series – nowa seria wzmacniaczy już w sprzedaży

0

Do sprzedaży trafiła najnowsza seria wzmacniaczy gitarowych marki Fender. Inspiracją do powstania Fender Tone Master były dwa legendarne lampowe wzmacniacze – Deluxe Reverb i Twin Reverb.

Wszechstronne, lekkie i legendarne, te najnowocześniejsze wzmacniacze cyfrowe wiernie odwzorowują wygląd, feeling i brzmienie swoich klasycznych poprzedników.

Obiecując „tą samą perfekcję tonalną” oryginałów lampowych, dzięki nowym cyfrowym wzmacniaczom mocy, Tone Masters są o połowę lżejsze od swoich inspiracji i wyposażono je w szerokie spektrum funkcji potrzebnych współczesnym użytkownikom.

Na tylnym panelu wzmacniaczy znajdziecie przede wszystkim selektor pozwalający na modyfikację mocy wyjściowej, wyjście liniowe XLR z technologią IR oraz port USB. Z kolei na panelu przednim usytuowane są znane z pierwowzorów kanały Normal i Vibrato oraz przełącznik Twin.

Całość zamknięta jest w lekkiej sosnowej obudowie, a oba wzmacniacze wyposażone są w neodymowe głośniki Jensen N-12K (jeden w Deluxe, dwa w Twin).

Fender Tone Master Deluxe Reverb i Twin Reverb dostępne są w sprzedaży od września 2019 w cenie odpowiednio 5049 zł i 4399 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://shop.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here