BOSS Nextone Stage i Nextone Artist z najnowszą aktualizacją!

0
Wzmacniacz gitarowy BOSS Nextone

BOSS wprowadza najnowszą wersję oprogramowania (Ver.3.00) do swojej linii profesjonalnych wzmacniaczy gitarowych Nextone. Bezpłatna aktualizacja jeszcze bardziej rozszerza ich możliwości dzięki nowym funkcjom i narzędziom do kształtowania brzmienia.

W 2018 roku firma BOSS wypuściła serię Nextone, całkowicie nową koncepcję profesjonalnego wzmacniacza gitarowego. Podczas gdy wiele wzmacniaczy polega na kształtowaniu brzmienia na etapie przedwzmacniacza, wzmacniacze Nextone skupiają się na sekcji wzmacniacza mocy. Pozwala to uchwycić charakterystyczne tony i dynamiczną reakcję ukochanych wzmacniaczy vintage. Jednocześnie zapewnia spójny dźwięk i wyjątkowo niezawodną pracę. Wzmacniacze Nextone oferują również praktyczne funkcje, takie jak wyjścia liniowe i do nagrywania, rozszerzone sterowanie nożne, USB i wiele innych.

Co nowego?

  • Self Bias — Oprócz opcji Fixed bias, opcja Self bias jest teraz dostępna dla wszystkich typów wzmacniaczy mocy w edytorze Nextone. Fixed Bias zapewnia mocniejszą reakcję, podczas gdy Self bias zapewnia nieco bardziej miękkie, bardziej klasyczne wrażenie.
  • Solo — Niezależna funkcja solo jest teraz dostępna dla kanałów clean i lead, wraz z podbiciem poziomu i dedykowanym korektorem. Funkcja solo jest dostępna za pośrednictwem edytora Nextone i można nią sterować za pomocą kontrolera nożnego GA-FC.
  • Nowe ustawienie kontroli mocy — Ustawienie kontroli mocy 0,5 W można przekonfigurować do 0,2 W, co pozwala na uzyskanie podkręconych brzmień przy jeszcze niższych poziomach głośności. To zachowanie kontroli mocy może być przypisane do działań zwiększających moc lub Nextone Editor.
  • Przełącznik na panelu Delay/Tremolo — Używając przełącznika panelu w sekcji Effect, można teraz przełączać między opóźnieniem, tremolo i bypass przy każdym naciśnięciu.

Aktualizację można pobrać: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj