Meinl Percussion prezentuje Artisan Edition Pickup Cajon Soleá Line

  0

  Cajony, to coraz popularniejsze instrumenty perkusyjne wśród muzyków różnych gatunków. I chociażby z tego właśnie powodu pokażemy Wam Artisan Edition Pickup Cajon Soleá Line ze stajni Meinl Percussion.

  Wyjątkowość linii Soleá można skupić na kilku elementach konstrukcyjnych. Przede wszystkim cajony wyposażono w dwie grupy czterech fabrycznie nastrojonych metalowych sprężyn typu micro-coiled umiejscowionych na całej uderzanej powierzchni. Należy również zaznaczyć, że producent postanowił wzorować się na mistrzu, José „Pepote” Hernándeza Diaza i każdą ze sprężyn skręcił całkowicie ręcznie.
  Ponadto linia Soleá, to również kilka świetnych opcji wykończeń, wśród których znajdziemy Espresso Burst, Ebony Burst, Dark Red Burst i ostatnio dodaną opcję Dark Olive Burst.

  A poniżej próbka możliwości linii Soleá

  Linia Soleá charakteryzuje się również umieszczonym wewnątrz systemem bass reflex, wzmacniającym i pogłębiającym niskie pasma.
  Na zewnątrz, producent zaokrąglił krawędzie, a na górze płyty frontowej nafrezował specjalne nacięcia na kciuk. Brzmienie podkręca również wielowarstwowe pudło rezonansowe z brzozy bałtyckiej o grubości 12 mm (9 warstw), które według producenta znacząco rozwija dźwięk w pełen, mocny ton z przejrzystą i ciepłą barwą.

  Wewnątrz Artisan Edition Pickup Cajon Soleá Line znajduje się również przetwornik piezo z zewnętrzną regulacją tonów i głośności. Wystarczy zatem kablem 1/4″ wpiąć się we wzmacniacz lub system PA i cieszyć grą dla szerokiej publiczności.

  Cała linia Soleá wyprodukowana została w Hiszpanii, z zachowaniem tradycji tych wyjątkowych instrumentów.

  Więcej szczegółów
  Producent: https://meinlpercussion.com
  Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here