Arek Kłusowski premierowo w klubie BARdzo bardzo

  0

  Pod koniec marca do słuchaczy trafił debiutancki krążek Arka Kłusowskiego. Teraz artysta postanowił zaprezentować album na żywo, dla publiczności zebranej w warszawskim klubie BARdzo bardzo.

  Jak wspominaliśmy już kilkakrotnie, „Po tamtej stronie” to niezwykle oryginalna i emocjonalna historia opisana w kilkunastu utworach. Tworząc album Arek współpracował ze znakomitymi muzykami, jak np. Daria Zawiałow  czy Michał Kush. Muzykę ze swojego debiutanckiego albumu artysta wykona podczas warszawskiego koncertu.

  Arek Kłusowski wystąpi 7 czerwca o godzinie 19:00 w klubie BARdzo bardzo w Warszawie.

  Bilety w cenie 35 zł do kupienia na www.followthestep.com.
  Informacje o wydarzeniu na www.facebook.com/events/431752507641518


  PŁYTA DOSTĘPNA TUTAJ:
  CD: https://www.empik.com/po-tamtej-stronie,p1223462868,ebooki-i-mp3-p
  SERWISY CYFROWE: http://l.fonobo.pl/PoTamtejStronie

  Album „Po tamtej stronie” jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłużej przerwie. W utworach, które znalazły się na tym krążku, zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny. – mówi Arek Kłusowski

  Arek Kłusowski to znakomity kompozytor, tekściarz, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Mimo młodego wieku w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank czy Dżem. Napisane i skomponowane przez niego piosenki to nieszablonowe spojrzenie na dźwięki. Zachwycają muzyką i świetnymi tekstami. W 2018 roku Arek został zaproszony do udziału w 2. Trasie Muzyki Filmowej występując u boku Kayah, Kuby Badacha, Igora Herbuta czy Justyny Steczkowskiej. Był jednym debiutantem spośród artystów.

  Więcej o artyście na www.facebook.com/arekklusowski.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here